HUBENÍ ŠTĚNIC - štěnice postelová

HUBENÍ ŠTĚNIC - štěnice postelová

PŮSOBNOST: Praha, Mladá Boleslav, Mělník, Kladno, Příbram, Benešov, Kolín, Nymburk, Milovice.

Objednávejte od pondělí do neděle na telefonu: 737 129 777 (od 8 do 20 hod.)

Aby jste mohli klidně spát...

Štěnice postelní - O štěnicích víme téměř vše...
Štěnice postelní - O štěnicích víme téměř vše

Chcete mít jistotu, že se jedná o štěnice dřív, než někam zavoláte?

První známkou štěnice postelní v bytě jsou ranní štípance na některém ze členů rodiny. V letních měsících se to většinou mylně přisuzuje komárům, když se ochladí, řeší se to v souvislosti s exémy. Teprve v poslední fázi, když už jste všechno vyzkoušeli, se podíváte na internet a s hrůzou zjistíte, že by to mohli být štěnice. Tento scénář se opakuje ve většině bytů, které se s něčím takovým ještě nesetkaly.

Nejjasnějším důkazem je pochopitelně chycení živé štěnice. Jak vypadá v nejrůznějších stádiích vývoje se můžete prohlédnout ve fotogalerii, nebo v sekci videa. Myslete však na to, že živou štěnici nejspíš ve dne nespatříte. Nejlepší je v noci mezi jednou a třetí hodinou rozsvítit, podivat se na postel a na zeď v okolí postele.

Dalším důkazem jsou krvavé skvrny na prostěradle a povlečení. Ty způsobuje štěnice kterou jste ze spaní rozmáčkli.

Štěnice postelní po sobě ale zanechává i jiné stopy. Zvedněte matraci, rošt, podívejte se za čelo postele. V místech výskytu naleznete shluky černých teček (výkaly), které jdou rozmazat. Můžete objevit i okrově zbarvené svlečky, nebo skupinky vajíček, vypadající podobně jako lupy.

V případě jakýkoliv pochybností neváhejte kontaktovat odborníky. Každá solidní firma Vám jistě ráda poradí po telefonu. Jestli-že jste z Prahy, můžete mně kontaktovat na telefonu 737 129 777. Máte možnost využít momentální slevu 25%.

Štěnice postelní - O štěnicích víme téměř vše

AKTUÁLNĚ:

Hubení štěnice v kabině kamiónu.


Hubení štěnice ve vašich zavazadlech z cest.


webmaster3